Laser Versus

versus

Versus to najnowszy laser diodowy służący do usuwania owłosienia.

Posiada niesamowicie wydajny systemem chłodzenia głowicy, który sprawia, że zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla skóry.

Zabieg polega na emisji łagodnej wiązki promieni, pochłanianych przez komórki barwnikowe włosa. Dochodzi wtedy do wytworzenia bardzo wysokiej temperatury, co prowadzi do denaturacji białka i skutecznego zniszczenia mieszka włosowego po kilku zabiegach.

Co wyróżnia zabieg laserem Versus?

Jest to jedna z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia. Urządzenie, dzięki odpowiedniej długości fal (808 nm), umożliwia precyzyjne dotarcie do mieszków włosowych i ich uszkodzenie w procesie fototermolizy.

Stały układ chłodzenia Cool Up powoduje zwiększenie komfortu klienta podczas zabiegu, a plynnie regulowana  prędkość podawania impulsów znacząco zwiększa szybkość wykonywania zabiegu.

Wszelkie nieprzyjemne odczucia klienta są więc sprowadzane do minimum.

Dzięki zastosowanej najnowszej soczewce Prolense zabieg jest bezpieczny dla otaczających mieszki włosowe tkanek. Nie dochodzi do oparzeń, a pacjent od razu może powrócić do codziennych aktywności.

Bardzo dobre rezultaty redukcji owłosienia są osiągane zazwyczaj po wykonaniu serii 3-5 zabiegów. Natomiast u niektórych osób liczba ta może wzrosnąć do ok. 8.

Zabiegi wykonujemy co ok. 4-6 tygodni w zależności od tempa wzrostu włosów.

Po zakończeniu serii – co ok. 1-1,5 roku zalecane jest wykonanie zabiegu przypominającego.

Top