Keratynowe prostowanie włosów

ncanto

Encanto Brasil narodziło się w Brazylii, gdzie grupa wykwalifikowanych specjalistów stworzyła najlepszą formułę, aby zapewnić natychmiastowy i długotrwały efekt. Encanto jest dostępne na rynku już od 10 lat w Polsce od 3 lat.

Sekret marki Encanto
Co sprawia że Encanto wyróżnia się od innych?
Dzięki kreatynie która otacza włos nie ingerując do jego środka nie niszczy go. Efektem zabiegu jest redukcja puszystości, połysk oraz ochrona przed wyniszczeniem włosów które stają się silniejsze, bardziej miękkie i miłe w dotyku. Czas modelowania i układania włosów po zabiegu skraca się do minimum. Osoby które codziennie męczą się używając prostownicy, będą mogły zostawić ją na szczególne okazje. Włosy po pielęgnacji odpowiednimi szamponami będą lśniące i piękne.
Efekt prostych włosów utrzymuje się od 3 do 5 miesięcy.
Stop przebarwieniom nawet w lecie!

Dermaheal SB to preparat zawierający czynniki wzrostu i białka biomimetyczne. Redukuje przebarwienia skórne i zapobiega syntezie melaniny. Działa rozjaśniająco i efektywnie zapobiega dalszej pigmentacji skórnej. Redukuje przebarwienia skórne powstałe w wyniku syntezy melaniny i wygładza koloryt cery. Sprawia, że skóra staje się rozświetlona i pełna zdrowego blasku. Skuteczny także w walce z plamami starczymi. Pozostawia skórę gładką, miękką i promienną.
Zabiegi można wykonywać cały rok.

Top